Chcemy Cię poznać!

Oferujesz nam swój czas i chęć do pracy, a my inwestujemy w Ciebie. Wierzymy, że tylko takie relacje gwarantują sukces na rynku pracy. Aplikuj już teraz, by móc zacząć wspólnie z nami budować swoją przyszłość.

Stabilizacja i bezpieczeństwo

Rozwój i szacunek to podstawa, na której opieramy naszą współpracę. Dołączając do zespołu Olex Serwis, zyskujesz stabilizację w życiu zawodowym i wsparcie od doświadczonych pracowników.

Atmosfera jest ważna

Spotykamy się ze sobą codziennie. Ważne jest by móc pracować z ludźmi, wśród których możesz być sobą. Każdy dział ma swoją specyfikę, ale wszystkie są równie ważne.

Finanse i rozwój

Gwarantujemy nie tylko podstawowe wynagrodzenie, ale również premie. Możliwość rozwoju zawodowego to kolejny atut, który wzbogaci zarówno Twoje umiejętności, jak i pozwoli naszej firmie odnosić kolejne sukcesy.

Młody czy doświadczony pracownik?

Cenimy sobie nabyte już umiejętności i zapał do pracy. Jesteśmy zdania, że wspólnie możemy się uzupełniać. Tworzymy jeden zespół, ale składający się z wielu różnych osób. Bądźmy wobec siebie szczerzy – jeżeli chcesz podjąć pracę, znajdziemy dla Ciebie miejsce dopasowane do Twoich potrzeb.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

UA-191129290-1