Klimatyzacja Lubin

Klimatyzacja w Lubinie – Salon Klimatyzacji i Wentylacji

Jeśli szukasz profesjonalnej firmy montażowej klimatyzacji w Lubinie – trafiłeś idealnie! Nasza firma jest oficjalnym dystrybutorem klimatyzacji największych producentów, m.in. Gree, Daikin, Rotenso.

Oferujemy szybki i profesjonalny montaż klimatyzacji, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Klimatyzacja to obecnie niezbędny element wyposażenia niemal każdego domu i miejsca pracy. Dzięki niej zapewniasz sobie i swoim bliskim odpowiednią temperaturę powietrza, która sprzyja zdrowiu i komfortowi.

Klimatyzacja to również oszczędność – dzięki niej nie musisz wydawać pieniędzy na ogrzewanie, a jedynie na utrzymanie właściwego poziomu wilgotności.

Rekuperacja Lubin – czym właściwie jest i co oznacza?
CZYTAJ DALEJ >>>

Garść wiedzy dla ogólnego rozeznaniaMontaż Klimatyzacji Lubin

Posiadamy bogate doświadczenie w montażu różnych rodzajów klimatyzacji. Możesz wybierać spośród klimatyzacji typu split, multi split, kanałowej, przemysłowej, ściennej i kasetonowej.

Każdy z tych rodzajów ma swoje zalety i wady – zapoznaj się z nimi, aby wybrać najlepszy dla Ciebie i Twoich potrzeb.

Montaż Klimatyzacji Lubin

1. Metraż ma znaczenie

Wybierając klimatyzator w Lubinie, warto uwzględnić metraż powierzchni, jaką ma obejmować. Jest to podstawa najefektywniejszego doboru urządzenia do naszych potrzeb. Dzięki temu można określić, jaką moc ma zapewniać wybrany przez nas sprzęt

2. Wydajność klimatyzatorów

Istnieje wiele parametrów określających efektywność, jakiej powinniśmy oczekiwać od zakupionego przez nas produktu. W tym przypadku stosuje się następujące narzędzia – SCOP i EER, czyli:

– współczynnik wydajności grzewczej,
– współczynnik wydajności chłodniczej.

Niemniej istotne są parametry odnoszące się do efektywności sezonowej tzw. SEER i SCOP:

-sezonowy współczynnik w trybie chłodzenia,
-sezonowa efektywność grzania.

Naturalnie warto zapytać doradcy o klasę energetyczną urządzenia lub poprosić o krótką charakterystykę wybranego modelu.

Klimatyzacja typu split to jeden z najpopularniejszych rodzajów, które polecamy. Cechuje ją wysoka wydajność i łatwość instalacji – jest odpowiednia do pomieszczeń o maksymalnej powierzchni około 70 m2. Klimatyzatory split doskonale sprawdzą się w domach, mieszkaniach, biurach i lokalach użytkowych.

Kolejnym popularnym rodzajem klimatyzacji jest multi split. Jest to rozwiązanie stosowane w dużych pomieszczeniach, gdzie wymagane jest zamontowanie kilku jednostek wewnętrznych. Takie rozwiązanie pozwala na zachowanie wyższej wydajności i jednoczesne wychładzanie lub ogrzewanie kilku pomieszczeń na raz.

Klimatyzacja kanałowa to idealne rozwiązanie do dużych obiektów, gdzie konieczny jest montaż wszystkich jednostek wewnętrznych w jednym systemie. Klimatyzacja kanałowa może być wykorzystywana w biurach, hipermarketach, magazynach, halach produkcyjnych i innych dużych pomieszczeniach.

Klimatyzacja ścienna to najbardziej popularny rodzaj klimatyzacji dostępny na rynku. Jest cicha, efektywna i łatwa w montażu. Jest doskonałym wyborem do domów, mieszkań, biur i innych pomieszczeń.

Klimatyzacja kasetonowa to szczególna odmiana klimatyzacji, która jest montowana w sufitach podwieszanych. Jest to idealne rozwiązanie do obiektów, gdzie nie ma miejsca na montaż klimatyzacji ściennej.

Klimatyzacja to doskonałe rozwiązanie dla osób, które szukają komfortu i wygodnego życia. Jest to również korzystne dla Twojego zdrowia – wychładzanie powietrza skutecznie zmniejsza ryzyko wystąpienia alergii i chorób układu oddechowego.

Nie tylko chłodzenie – przykładowe funkcje klimatyzatorów

Nieustanny rozwój technologii przekłada się na pozytywne zmiany w wielu dziedzinach życia. Ręczną regulację zastąpiły piloty, a obecnie stosowane są także inne formy bezdotykowego sterowania urządzeniem. Chociażby wykorzystujące Wi-Fi. Warto pokrótce przyjrzeć się także innym zaletom m.in.:

  • dyskretna cisza podczas pracy,
  • automatyczne czyszczenie parownika,
  • inteligentne rozprowadzanie powietrza.

Uprzejmie zapraszamy do omówienia szczegółów z przedstawicielami Olex Serwis.

PRODUCENCI Klimatyzacji

POLUB NAS NA FACEBOOKU I BĄDŹ NA BIERZĄCO ZE WSZYSTKIMI AKTUALNYMI PROMOCJAMI NA NASZE USŁUGI!

UA-191129290-1