Poczuj się bezpiecznie!KONTROLA DOSTĘPU

Sprawne zarządzanie i kontrola nad wyznaczonym terenem – przepływ osób odbywa się tylko pod skutecznym nadzorem najlepszej technologii. Wszystko zgodnie z Państwa preferencjami i zaleceniami.

Odpowiedzialność i gwarancja sprawnie zrealizowanego zlecenia to cechy Olex Serwis. Natomiast urządzenia, których montażem się zajmujemy, charakteryzuje m.in.:

  • rejestracja czasu pracy,
  • kontrola ilości osób na danym terenie,
  • kontrola dostępu do wybranych pomieszczeń.

Korzystamy jedynie z najskuteczniejszych technologii. Wykorzystując mechanizmy producentów o ugruntowanej pozycji, każdego dnia zapewniamy efektywną ochronę naszym klientom. Warto wybrać doświadczenie i solidność Olex Serwis.

co to jest? Kilka słów omówieniaSystem kontroli dostępu

Zbiór powiązanych ze sobą urządzeń mechanicznych i elektrycznych zezwalający wybranym osobom na dostęp do wyszczególnionego miejsca. Tym w istocie jest system kontroli dostępu. Może on przybierać różne formy w zależności od przeznaczenia.

Warto zaznaczyć, że w przypadku systemów kontroli dostępu bardzo istotny jest również sam montaż stanowiący fundament sprawnego funkcjonowania wszystkich urządzeń.

Różne możliwości – okazja do skorzystania z dostosowanej oferty

Zróżnicowanie między poszczególnymi modelami przybiera różne formy. Konsultując się z Olex Serwis, warto nakreślić swoje potrzeby i skorzystać z eksperckiej opinii. Przykładowa funkcja może polegać m.in. na określeniu czasu wejść i wyjść czy dostępie:

  • uzyskiwanym przez odcisk palca,
  • z użyciem hasła,
  • poprzez kartę dostępu.

Jest to zaledwie kilka możliwości ze zbioru licznych funkcji, które prezentują oferowane urządzenia. Po zapoznaniu się z Państwa potrzebami, z pewnością wybierzemy odpowiedni model systemu kontroli dostępu. Co więcej w naszej ofercie można znaleźć także okablowanie strukturalne – sieci LAN.

Co konkretnie zapewnia system kontroli dostępu?

Biorąc pod uwagę skalę rozbudowania, a także zapotrzebowanie zależne od miejsca, w którym go stosujemy, można wyróżnić kilka ogólnych cech.

  • Pełna kontra nad obecnością ludzi w chronionych strefach.
  • Aktualna informacja o ewentualnych zdarzeniach.
  • Identyfikacja osób mających dostęp do określonych miejsc.

Olex Serwis zapewnia odpowiedni montaż, który jest niezbędnym z warunkiem funkcjonowania całego systemu.

Gdzie swoje zastosowanie znajduje system kontroli dostępu?

Interesującą rzeczą jest różnorodność jego zastosowania. Obejmując coraz liczniejsze obszary, spotykamy go nie tylko w wielkopowierzchniowych sklepach międzynarodowych sieci czy też zakładach przemysłowych, ale również na terenach szkół.

Do licznych miejsc wymagających szczególnej ochrony, kwalifikują się także m.in archiwa lub magazyny. 

Ważne jest, by przy wyborze danego systemu zwrócić dodatkową uwagę na staranność przy montażu urządzeń składających się na kontrolę dostępu. Jest to szczególnie ważny element, zapewniający sprawne funkcjonowanie całości. Proponujemy by zajęli się nim specjaliści z Olex Serwis.

UA-191129290-1