Olex Serwis Legnica

Nasza firma stawia na owocną współpracę z klientem, opartą o wzajemne zaufanie i budowanie trwałych więzi handlowych.

Popularność, jaką cieszymy się w Legnicy oraz na całym Dolnym Śląsku, motywuje nas do dalszej, wytężonej pracy. Codziennie podejmujemy nowe wyzwania, a każde zlecenie traktujemy indywidualnie i staramy się je wykonać tak, by klienci z Jawora i innych miejscowości byli w pełni zadowoleni. 

Nasi pracownicy specjalizują się w klimatyzacjach, pompach ciepła, instalacjach wideodomofonowych i domofonowych, elektrycznych, alarmowych czy systemach monitoringu. Montujemy także automatykę do bram. W każdej z tych dziedzin posiadamy prawdziwych specjalistów, którzy gwarantują najwyższą jakość wykonanej usługi. Posiadane przez nas doświadczenie potwierdzają natomiast referencje oraz certyfikaty, które można znaleźć na naszej stronie.

CERTYFIKATY i REFERENCJE
ZOBACZ >>>

U nas znaleźć można klimatyzacje takich firm jak:

Daikin, Fujitsu, Gree, LG, Mitsubishi oraz Rotenso.

Jest to najszersza oferta klimatyzatorów w Legnicy i w okolicach. Wspomagamy także nowoczesne, ekologiczne ogrzewanie za pomocą pomp ciepła Daikin, Mitsubishi oraz Panasonic.

Warto przy okazji zainstalować u siebie w domu rekuperację Komfovent lub Vents. Działanie tych systemów doskonale się uzupełnia – wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła pozwala zmniejszyć zapotrzebowanie energetyczne budynku, a jednocześnie schładza też powietrze trafiające do budynku latem (powietrze pobierane z domu ochładza w takim przypadku świeży strumień powietrza).

Doświadczenie oparte o najskuteczniejsze rozwiązaniaOLEX SERWIS

Jeśli jesteś zainteresowany większym komfortem mieszkania w swoim domu, a nowoczesne rozwiązania są dla Ciebie nie tylko ciekawostką, ale wartą wykorzystania szansą – zadzwoń do nas już teraz i dowiedz się, jakie systemy możesz zainstalować w swoim domu.

KLIMATYZACJE LEGNICA

Rozwiązanie, które się sprawdza.

Wyjątkowe miejsce w naszej działalności zajmują klimatyzacje dla domu.

Również stale wzrastająca popularność, jaką cieszy się rekuperacja, stanowi szczególny obszar zainteresowania specjalistów Olex Serwis.

Myśląc o zdrowiu i wygodzie osób korzystających z naszych usług, przykładamy największą troskę o to, by myśl projektowa łączyła się z wrażliwością na ludzkie potrzeby.

SMART HOME

Technika jest odpowiedzią na Państwa potrzeby

Pamiętając o tym, jak dynamiczna jest rzeczywistość, nieustannie badamy możliwości, jakie daje nam najnowocześniejsza technologia.

Opracowujemy optymalne rozwiązania, które będą służyć Państwu przez długi czas, niezawodnie i pewnie.

Z Olex Serwis inteligentne rozwiązania dla domu nabierają nowego, jeszcze bardziej przyjaznego wymiaru. Warto przekonać się w praktyce o komforcie płynącym z zastosowania systemu wdrożonego przez specjalistów.

INSTALACJE ELEKTRYCZNE I MONITORING

Oraz…Dużo więcej! Autorskie metody działania stanowią klucz do sukcesu.

Mając świadomość, jak różne, a zarazem fundamentalne dla bezpieczeństwa funkcje pełnią instalacje elektryczne i monitoring, dokładamy wszelkich starań by te dwa filary funkcjonowania domu i firmy, faktycznie stanowiły niezawodny element życia.

Nasz wykwalifikowany zespół każdego dnia dąży do wspólnego celu, jakim jest zapewnienie należytej funkcjonalności Państwa otoczenia.

Z naszymi usługami stanie się ona równie naturalna co poranna kawa.

NASZZESPÓŁ

Wojciech Jazowiecki

Prezes Zarządu

Łukasz Krynicki

Wiceprezes Zarządu i Kierownik Serwisu

inż. Krzysztof Olejnik

Dyrektor Działu HVAC

Aleksander

Menadżer ds. Kluczowych Klientów

Marek

Kierownik ds. Systemów Klimatyzacji

Krzysztof

Kierownik HVAC Automatyki
Klimatyzacji / Wentylacji

Robert

Specjalista ds. Serwisu

Patryk

Monter / Serwisant Klimatyzacji i Pomp Ciepła

Oleksandr

Monter / Serwisant
Klimatyzacji i Wentylacji

Arkadiusz

Monter / Serwisant Instalacji Elektrycznych
Specjalista ds. Pomiarów Elektrycznych

Dawid

Monter / Serwisant Klimatyzacji
i Systemów Wentylacji

Michał

Monter / Serwisant Pomp Ciepła
i Systemów Wentylacyjnych

Maciej

Monter / Serwisant Klimatyzacji

Dawid

Monter / Serwisant Klimatyzacji

UA-191129290-1