AUTOMATYKA BRAM

Oczekiwanie są jasne i klarowne: kontrola ruchu pojazdów oraz zapewnienie bezpieczeństwa na najwyższym poziomie. Olex Serwis doskonale rozumie, jak istotny jest wybór dostawcy usług w tym zakresie. 

Skuteczna technologia, którą dysponujemy, oraz wykwalifikowani specjaliści pozwalają nam spełnić pokładane w nas oczekiwania.

Pewna pozycja naszej firmy, wypracowana przez lata doświadczenia, to coś więcej niż przewidywalność i gwarancja spokoju. To system nastawiony na nieustanny rozwój, który pozwala ekspertom Olex Serwis mądrze korzystać z nowych technologii. 

  • Skuteczna technika,
  • Wieloletnie doświadczenie,
  • Wykwalifikowana kadra.

Kontaktując się z naszą firmą, możecie Państwo liczyć na kompleksowe rozwiązania i fachowe doradztwo w należytym zakresie. Jesteśmy otwarci zarówno na klientów indywidualnych, jak i duże firmy bądź instytucje.

W naszej ofercie można znaleźć tylko najlepszych producentów

Dbając z pieczołowitością o każdy z aspektów działalności Olex Serwis, dokładamy największych starań przy doborze odpowiednich produktów. Dzięki temu mogą Państwo w naszej ofercie odnaleźć tylko najefektywniejsze rozwiązania.

Najlepszy przykład stanowią szlabany parkingowe, zaproponowane przez:

FAAC

CAME

Chociaż oferta Olex Serwis stale się poszerza, zawsze dbamy o najwyższy standard produktów, które z dumą możemy Państwu zaproponować. Najważniejsza jest jakość.

Mini przewodnik i omówienie pojęćBrama skrzydłowa czy przesuwna?

Olex Serwis gwarantuje montaż i serwis napędów do wielu rodzajów bram. Zachęcamy do zapoznania się z wybranymi zagadnieniami.

BRAMA SKRZYDŁOWA

Iinaczej nazywana „rozwieralną”, charakteryzuje się zawiasami umocowanymi na słupach ogrodzenia.

BRAMA PRZESUWNA

Wyposażona jest w konstrukcję polegającą na przesuwie skrzydła po szynie umieszczonej w ziemi.

Jeżeli nie są Państwo pewni, jakiego wyboru dokonać, warto skontaktować się ze specjalistą Olex Serwis. Szybka i fachowa pomoc w każdych okolicznościach.

Montaż, serwis i nieco informacji na początek. Brama garażowa

Olex Serwis proponuje Państwu również montaż i serwis bram garażowych. Decydując się na takie rozwiązanie, proponujemy zapoznania się z ich rodzajami. Wyróżniamy bramy garażowe:

  • uchylne,
  • segmentowe,
  • rolowane,
  • rozwieralne.

Niezależnie od wybranego rozwiązania, niezmiennie pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Montaż i serwisSzlabany automatyczne

Zarówno osiedlowe parkingi, jak i zakłady pracy oraz wszelkie inne zamknięte tereny, wymagające należytej ochrony, pozostają na uwadze Olex Serwis. 

Rozpatrując każde zlecenie indywidualnie, świadomi zróżnicowania potrzeb, proponujemy Państwu produkty najlepszych producentów takich jak FAAC oraz CAME. 

Siłowniki do bramy przesuwnej i garażowej. Skuteczny montaż z Olex Serwis.

W naszej bogatej ofercie można znaleźć również usługi odnoszące się do siłowników bram:

  • przesuwnych,
  • garażowych.

Gwarantujemy sprawny montaż, pozwalający Państwu cieszyć się komfortem użytkowania odpowiedniej bramy zawsze w porę i na czas. 

UA-191129290-1