Fotowoltaika to nowoczesny i ekologiczny sposób pozyskiwania energii, który za sprawą swoich licznych walorów sukcesywnie zyskuje poszerzające się grono zwolenników. Panele słoneczne coraz chętniej montuje się zarówno na dachach domów jednorodzinnych, jak i małych oraz większych firm. 

NASZA OFERTAPanele słoneczne Legnica i okolice

Nasi pracownicy to specjaliści w zakresie odnajdywania, doradzania, jak i wdrażania innowacyjnych metod ułatwiających oraz usprawniających codzienne funkcjonowanie w domu i w firmie. Zajmujemy się realizacją najnowszych rozwiązań, między innymi z zakresu automatyki domowej, instalacji elektrycznych czy pomp ciepła. Wiedząc, jakie korzyści niesie za sobą instalacja paneli, a także mając świadomość, jak zbawienne dla środowiska jest to rozwiązanie, postanowiliśmy poszerzyć dla Państwa swoją ofertę o dystrybucję, dostawę oraz profesjonalny montaż paneli fotowoltaicznych na terenie Legnicy oraz innych miast. Oferujemy fotowoltaikę dla:

 • Lubina,
 • Jawora,
 • Środy Śląskiej,
 • Polkowic,
 • Głogowa
 • Chojnowa, 
 • Złotoryi, 
 • Bolkowa 
 • Ścinawy,
 • Bolesławca, 
 • Malczyc, 
 • Prochowic, 
 • Wrocławia,  
 • Strzegomia. 

Naszym klientom gwarantujemy pełen profesjonalizm, stuprocentowe zaangażowanie i najwyższą jakość świadczonych usług. 

Fotowoltaika dla domu i firmy – korzyści

Nowoczesne panele fotowoltaiczne są doskonałym rozwiązaniem zarówno dla domów jednorodzinnych, jak i budynków firmowych. Ich instalacja niesie za sobą szereg korzyści – fotowoltaika to inwestycja w lepsze jutro dla siebie oraz naszego środowiska!

Wydajne, nowoczesne panele są w stanie zasilić niemal wszystkie domowe urządzenia codziennego użytku (takie jak pralka, telewizor, kuchenka elektryczna, lodówka), ale także zatroszczyć się o stałe oświetlenie i ciepło dla wszystkich domowników czy pracowników firmy.  

Panele słoneczne stanowią niezwykle opłacalną inwestycję zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Właściwie dobrana, wykonana oraz zamontowana w odpowiednim miejscu instalacja fotowoltaiczna może zwrócić się już w ciągu 5-6 lat. 

Fotowoltaika stanowiąca niemal niewyczerpane źródło energii to nie tylko gwarancja szybkiego zwrotu z inwestycji, ale także spore odciążenie domowych i firmowych rachunków. 

System paneli fotowoltaicznych umożliwia korzystanie z energii wyprodukowanej we własnym domu, jednocześnie pozwalając na jej magazynowanie. Nadwyżki prądu spożytkujemy w trakcie bardziej wymagających miesięcy zimowych lub oddamy w ramach tak zwanego net meteringu.

Co więcej, instalacja paneli słonecznych jest również szansą na uniezależnienie się od podwyżek cen oraz dodatkowych opłat związanych z pobieraniem i użytkowaniem energii elektrycznej. Fotowoltaika to gwarancja niezależności, która przekłada się z kolei na stabilizację i większy spokój dla żywicieli rodziny czy właścicieli firm. 

Instalacja paneli słonecznych to korzyści dla jej użytkowników, ale także dla środowiska, a co za tym idzie – dla nas wszystkich. System paneli słonecznych stanowi obecnie najbardziej ekologiczny sposób pozyskiwania energii. Zeroemisyjność fotowoltaiki stanowi kamień milowy w walce o lepsze jutro dla naszej planety. 

profesjonalny montaż i gwarancja niezawodnościPanele słoneczne Legnica

Oferowane przez nas instalacje fotowoltaiczne to systemy, których rozmieszczenie oraz dopasowanie do danej lokalizacji i potrzeb użytkowników są starannie przemyślane i zaplanowane. To z kolei wpływa znacząco zarówno na sprawność ich montażu, jak i niezawodność na lata. 

Panele słoneczne instalowane są w ciągu kilku dni, a ich obsługa jest prosta i intuicyjna. Po montażu pozostajemy w stałym kontakcie z klientem, aby w razie jakichkolwiek problemów na bieżąco proponować oraz wdrażać sposoby ich rozwiązania. 

Jeżeli niezależność, swoboda, oszczędność, jak i ochrona klimatu są Ci bliskie, zainwestuj w nowoczesne panele fotowoltaiczne, aby móc cieszyć się niewyczerpalnym źródłem energii w zgodzie z naturą!

Umów się na bezpłatne spotkanie z naszym doradcą!
KONTAKT >>>
UA-191129290-1