Klimatyzacja legnica

Punkt wyjścia, od którego zaczynamy wybór klimatyzacji z Olex Serwis.

Wiele osób, decydujących się na zakup klimatyzacji Legnica, przykłada szczególną wagę do zdrowia oraz odpowiedniego komfortu podczas cieplejszych dni. Bardzo słusznie! Warto jednak wiedzieć, że zdrowie niejedno ma imię.

Warunki panujące w domu czy biurze mają niebagatelny wpływ na nasze samopoczucie. Faktem jest, że liczne czynniki determinują nastrój, jaki będzie nam towarzyszył w danym miejscu. Nawet te, których nie jesteśmy świadomi!

Decydując się na wybór klimatyzacji Legnica , warto więc uwzględnić zakres jej oddziaływania w kontekście pomieszczenia, w którym ma się znaleźć. Naturalnie służymy pomocą również w tym zakresie.

Rekuperacja – czym właściwie jest i co oznacza?
CZYTAJ DALEJ >>>

Garść wiedzy dla ogólnego rozeznaniaKlimatyzacje Legnica

Można rozróżnić wiele rodzajów klimatyzacji. Warto pokrótce zapoznać się z ich charakterystyką, by zyskać pewną wiedzę ogólną. Jednak przede wszystkim zachęcamy do skorzystania z porad ekspertów Olex Serwis. Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji, służąc swoją merytoryczną wiedzą i umiejętnościami.

Montaż Klimatyzacji Legnica

1. Metraż ma znaczenie

Wybierając klimatyzator w Legnicy, warto uwzględnić metraż powierzchni, jaką ma obejmować. Jest to podstawa najefektywniejszego doboru urządzenia do naszych potrzeb. Dzięki temu można określić, jaką moc ma zapewniać wybrany przez nas sprzęt

2. Wydajność klimatyzatorów

Istnieje wiele parametrów określających efektywność, jakiej powinniśmy oczekiwać od zakupionego przez nas produktu. W tym przypadku stosuje się następujące narzędzia – SCOP i EER, czyli:

– współczynnik wydajności grzewczej,
– współczynnik wydajności chłodniczej.

Niemniej istotne są parametry odnoszące się do efektywności sezonowej tzw. SEER i SCOP:

-sezonowy współczynnik w trybie chłodzenia,
-sezonowa efektywność grzania.

Naturalnie warto zapytać doradcy o klasę energetyczną urządzenia lub poprosić o krótką charakterystykę wybranego modelu.

Nie tylko chłodzenie – przykładowe funkcje klimatyzatorów

Nieustanny rozwój technologii przekłada się na pozytywne zmiany w wielu dziedzinach życia. Ręczną regulację zastąpiły piloty, a obecnie stosowane są także inne formy bezdotykowego sterowania urządzeniem. Chociażby wykorzystujące Wi-Fi. Warto pokrótce przyjrzeć się także innym zaletom m.in.:

  • dyskretna cisza podczas pracy,
  • automatyczne czyszczenie parownika,
  • inteligentne rozprowadzanie powietrza.

Uprzejmie zapraszamy do omówienia szczegółów z przedstawicielami Olex Serwis.

PRODUCENCI Klimatyzacji

POLUB NAS NA FACEBOOKU I BĄDŹ NA BIERZĄCO ZE WSZYSTKIMI AKTUALNYMI PROMOCJAMI NA NASZE USŁUGI!

Serwis Klimatyzacji

CZYTAJ DALEJ >>>

Klimatyzacja Legnica

Serwis Klimatyzacji Legnica

Klimatyzacja Dolnośląskie

Serwis Klimatyzacji Dolnośląskie

UA-191129290-1